Pielęgnacja paznokci w pigułce

Jak w szybki sposób uzyskać zdrowe i błyszczące paznokcie? Z pomocą nadchodzi seria Nail Expert! Nasza stylistka paznokci pokazuje, w jaki sposób prawidłowo wykonać manicure w oparciu o regenerująco-wzmacniające odżywki!

Zaczynamy od odsunięcia skórek. Doskonałym produktem jest preparat zmiękczający i usuwający skórki Cuticle Remover Gel. Nakładamy go wokół paznokcia, po czym po 2 minutach odsuwamy narośnięte skórki przy pomocy drewnianego patyczka.

Kolejnym krokiem jest idealne wygładzenie płytki paznokcia. Niezawodna będzie Smoothing Base Nail Foundation. Pokryje ona wszelkie zażółcenia i przebarwienia, a dodatkowo w jednej chwili zakryje rysy i wszelkie niedoskonałości na powierzchni paznokcia.

O prawidłową regenerację zadba odżywka Black Diamond Hardener. Po nałożeniu utworzy na powierzchni twardą, błyszczącą powłokę zapewniającą wzmocnienie cienkich i łamliwych paznokci. Idealna, by mieć paznokcie twarde niczym diament!

Aby manicure był całkowicie wykończony, po nałożeniu odżywek nakładamy odżywczy olejek do skórek i paznokci Beauty Oil Nail Cuticle. Jego zadaniem jest uzyskanie zdrowego wyglądu skórek, poprzez prawidłowe ich natłuszczenie. Szybko wchłaniająca się  beztłuszczowa formuła chroni warstwę paznokcia i nadaje gładki wygląd skórek.

Czas na pełną regenerację!

Zapytaj wizażystkę

Masz do nas pytanie? Chciałabyś się dowiedzieć więcej? Nie wiesz jak połączyć kosmetyki? Jaki podkład dobrać?

Franczyza

Otwórz własne stoisko i zostań niezależnym przedsiębiorcą. Jakie korzyści daje przystąpienie do sieci franczyzowej?

Zobacz szczegóły Zobacz szczegóły