Perfekcyjna w każdym calu - malowanie paznokci

Zadbane paznokcie są jednym z elementów kobiecej urody, a ładnie pomalowane przyciągają wzrok i sprawiają, że każda kobieta czuje się atrakcyjnie i pewnie. Jak jednak prawidłowo wykonać manicure, by wyglądał perfekcyjnie w ulubionych lakierach od Golden Rose?

Istnieją pewne techniki, które bez względu na wielkość i kształt płytki, ułatwiają malowanie paznokci kolorowymi lakierami. Dzięki zapoznaniu się z tymi zasadami, wszelkie problemy powinny zostać zażegnane. Kluczem do osiągnięcia perfekcji, nie są tylko umiejętności, ale przede wszystkim odpowiedni dobór lakieru pod kątem jego gęstości i kształt pędzelka. Dla płytki krótkiej, małej doskonałym rozwiązaniem będzie użycie np. lakieru z serii Express Dry, który posiada wąski aplikator. Dzięki temu unikniemy np. zabrudzenia skórek, a lakier będzie się wygodnie nakładać. Przy dużej płytce możemy użyć lakieru z serii Rich Color lub Color Expert. Obydwie z nich wyróżniają się szerokim pędzelkiem i zapewniają pokrycie kolorem już po jednej warstwie.

Następnym krokiem w osiągnięciu wymarzonego manicure, będzie odpowiednie przygotowanie paznokci do malowania. Konieczne jest wypolerowanie i dokładne odtłuszczenie. Unikniemy wtedy odprysków i smug podczas nakładania lakieru. Na czyste paznokcie, nakładamy odpowiednią bazę.  Świetnie sprawdzi się do tego odżywka wzmacniająca np. Black Diamond Hardener, która oprócz właściwości pielęgnacyjnych zapobiega odpryskiwaniu lakieru.

Tak przygotowane paznokcie, możemy poddać kluczowemu etapowi jakim jest nakładanie właściwego koloru. Poniższa infografika, zawiera najważniejsze elementy tego (nie)skomplikowanego procesu. Postępuj zgodnie z nią i uzyskaj efekt o jakim zawsze marzyłaś!

Do dzieła!

Zapytaj wizażystkę

Masz do nas pytanie? Chciałabyś się dowiedzieć więcej? Nie wiesz jak połączyć kosmetyki? Jaki podkład dobrać?

Franczyza

Otwórz własne stoisko i zostań niezależnym przedsiębiorcą. Jakie korzyści daje przystąpienie do sieci franczyzowej?

Zobacz szczegóły Zobacz szczegóły