Odżywki Golden Rose przetestowane przez Czytelniczki Wizaż.pl!

Portal Wizaż.pl wybrał testerki odżywek paznokci serii Nail Expert firmy Golden Rose. Próbie poddane zostały odżywki: Smoothing Base, Cuticle, Oxygen i Black Diamond. Jaki był rezultat? Poniżej przedstawiamy opinię Wizażanek.

Test odżywek serii Nail Expert zakończył się wielkim sukcesem. Aż 99% użytkowniczek portalu, które wzięły w nim udział zadeklarowało, że odżywki zdecydowanie spełniły ich oczekiwania. Panie stwierdziły także, że odżywki Golden Rose poprawiły kondycję oraz wygląd ich paznokci.

Poniżej przedstawiamy oceny poszczególnych odżywek

Odżywka wzmacniająca paznokcie Black Diamond Hardener ma formułę pozbawioną szkodliwego formaldehydu, dbp i toluenu. Po zastosowaniu odżywki powstaje twarda i błyszcząca powłoka, dzięki której paznokcie są znacznie wzmocnione, przestają się łamać i rozdwajać. Poprawia kondycję paznokci już po 4 tygodniach stosowania. Jej niezaprzeczalnym atutem jest także przedłużenie trwałości lakieru na paznokciach. 100% kobiet biorących udział w teście zgodziło się ze stwierdzeniem, że po stosowaniu produktu kondycja paznokci znacznie się poprawiła. Stały się one mocniejsze i bardziej wytrzymałe. 9 na 10 Wizażanek stwierdziło, że Black Diamond Hardener zapobiegł rozdwajaniu się paznokci, a także ich łamaniu.

Preparat do usuwania skórek Cuticle Remover Gel jest bogaty w komórki macierzyste róży, a także słodki olejek migdałowy, kompleks tłuszczów i peptydy na bazie keratyny. Jego zadaniem jest złuszczanie suchych skórek oraz nadanie paznokciom zadbanego, eleganckiego i świeżego wyglądu. 100% testerek zauważyło, że preparat złuszcza skórki. Dzięki temu paznokcie wyglądają na zadbane i zdrowe. Panie były zgodne w opini, że preparat jest bardzo skuteczny.

Odżywka przyspieszająca wzrost paznokcia Oxygen Nail Growth daje możliwość osiągnięcia długich paznokci w niedługim czasie. Jej formuła jest bogata w antyutleniacze oraz komórki macierzyste jabłka. To właśnie za ich sprawą paznokcie rosną znacznie szybciej, a jednocześnie są mocniejsze. Kolejną zaletą produktu jest to, że jest bogaty także w filtry UV oraz składniki nabłyszczające. To właśnie dzięki nim paznokcie są chronione przed odbarwieniami. Aż 8 na 10 Wizażanek zauważyło, że odżywka zauważalnie przyspieszyła wzrost ich paznokci. Ponadto, aż 95% testerek zgodnie przyznało, że dzięki regularnemu stosowaniu produktu, wytrzymałość paznokci się zwiększyła.

Odżywka wygładzająca płytkę paznokcia Smoothing Base Nail Foundation zapewnia paznokciom gładki i elegancki wygląd oraz zakrywa wszystkie rysy. Dzięki preparatowi stają się niezauważalne. To wszystko za sprawą formuły pełnej składników mineralnych, a także roślinnych komórek macierzystych. Dodatkowym atutem odżywki jest to, ze przedłuża trwałość nałożonego na nią lakieru. 9 na 10 użytkowniczek testujących odżywkę Smoothing Base stwierdziło, że produkt przedłuża trwałość nałożonego lakieru. Jednocześnie, 100% Wizażanek zaobserwowało, że odżywka Smoothing Base zapewnia piękny, aksamitny i gładki wygląd paznokci.

Odżywki Golden Rose zdecydowanie przypadły do gustu czytelniczkom portalu Wizaż.pl. Doskonałym tego potwierdzeniem jest fakt, że 99% pań stwierdziło, że chciałoby wypróbować także inne produkty oferowane przez firmę Golden Rose. Co równie ważne, 98% Wizażanek poleciłoby stosowanie produktu, który miały okazję testować swoim przyjaciółkom!

Zapytaj wizażystkę

Masz do nas pytanie? Chciałabyś się dowiedzieć więcej? Nie wiesz jak połączyć kosmetyki? Jaki podkład dobrać?

Franczyza

Otwórz własne stoisko i zostań niezależnym przedsiębiorcą. Jakie korzyści daje przystąpienie do sieci franczyzowej?

Zobacz szczegóły Zobacz szczegóły