Matowy błyszczyk do ust - jakie są najmodniejsze kolory?

Matowy błyszczyk do ust czy może już pomadka? Jak wiadomo, błyszczyk z nazwy powinien błyszczeć na ustach. Z tego powodu stworzono pomadkę w błyszczyku dla tych kobiet, które uwielbiają formę takiego kosmetyku, ale niekoniecznie chcą mieć błyszczące usta. To świetne rozwiązanie dla dziewczyn, które nie lubią, bądź nie mają czasu na poprawianie makijażu po każdym jedzeniu, czy też po prostu co chwilę.

Czemu kolor na ustach jest inny?

Matowe błyszczyki do ust stały się hitem w 2017 roku i cieszą się coraz większą popularnością i co za tym idzie – producenci tworzą coraz obszerniejsze gamy kolorystyczne tych produktów dla większego zadowolenia klientów. Nie jest to dziwne, gdyż są one łatwe w aplikacji i bardzo trwałe. Niektóre pomadki po nałożeniu pierwszej warstwy mogą się wydawać mniej napigmentowane niż wyglądają w opakowaniu. Nie zrażajcie się tym jednak. Nie jest to wada produktu – najczęściej należy nałożyć jego drugą warstwę, aby osiągnąć pełne krycie. Szczególnie w przypadku delikatnych kolorów.

Jak wiadomo, zarówno w roku 2017, jak i 2018 bardzo dużą popularnością cieszyły się odcienie nude, czyli kolory bardzo naturalne, których wybór powinien ograniczać się do kolorystyki zbliżonej do naszych ust, ewentualnie o ton ciemniejsze lub jaśniejsze, np. beż, róż czy nawet delikatne brązy.

Coraz więcej kobiet sięga po matowe pomadki, gdyż ceni sobie ich wygodny sposób aplikacji i trwałość koloru, a dodatkowo dzięki zawartej w pomadce witaminie E odżywią usta.

Najczęściej wybierane kolory:

Zarówno w pomadkach Longstay Liquid Matte oraz Soft & Matte występują nie tylko kolory stonowane, ale również odważniejsze:

Czerwony, bordowy, fioletowy, brązowy, pomarańczowy, a nawet szaro-fioletowy (kolokwialnie mówiąc – nawet siny). Odcieni jest oczywiście dużo więcej. Dodatkowo, po konsultacji z wizażystkami Golden Rose, możemy śmiało powiedzieć, że pomadki te nie mają tendencji do ważenia się na ustach. Doskonale sprawdzą się podczas ważnych uroczystości, kiedy to będziemy pewne swojego wyglądu.

Zapytaj wizażystkę

Masz do nas pytanie? Chciałabyś się dowiedzieć więcej? Nie wiesz jak połączyć kosmetyki? Jaki podkład dobrać?

Franczyza

Otwórz własne stoisko i zostań niezależnym przedsiębiorcą. Jakie korzyści daje przystąpienie do sieci franczyzowej?

Zobacz szczegóły Zobacz szczegóły