Jak i gdzie nakładać rozświetlacz?

Jednym z produktów, który doskonale sprawdza się do konturowania i korygowania kształtu twarzy jest rozświetlacz. Nałożenie kosmetyku w odpowiednie miejsca potrafi wysmuklić i stworzyć naturalne wypukłości twarzy, pozostawiając skórę promienną i świeżą. Jak powinna wyglądać aplikacja tego magicznego produktu?

 

1. Aplikacja pod łuk brwiowy jest doskonała dla wszystkich, którzy chcą powiększyć oko i poprawić kształt brwi. Dzięki takiej sztuczce uzyskujemy delikatny lifting i rozświetlenie okolic oczu.

2. Aplikacja na kości policzkowe sprawia, że nadajemy im wypukłości i nadajemy cerze promienny wygląd. Wzmocniony efekt wymiarowości uzyskamy nakładając pod kość policzkową niewielką ilość bronzera.

3. Aplikacja na brodę to idealny sposób na optyczne powiększenie ust jak i uwydatnienie tej części twarzy. Nakładamy go na samym końcu w celu wykończenia makijażu.

4. Aby nos wydawał się szczuplejszy, należy nałożyć na niego niewielką ilość rozświetlacza w kierunku od góry do dołu.

5. W celu ukrycia zmęczenia a zarazem powiększenia oka należy nałożyć produkt w jego wewnętrzne kąciki.  Świeżość spojrzenia gwarantowana!

6. Aby nadać wargom pełniejszy wygląd aplikuj rozświetlacz nad łuk kupidyna (nad górną wargę ust). Jak widać efekt ponętnych ust możliwy jest bez pomocy specjalnych i drogich zabiegów.

Czy znalazłaś już miejce na rozświetlacz w swojej kosmetyczce? 

Zapytaj wizażystkę

Masz do nas pytanie? Chciałabyś się dowiedzieć więcej? Nie wiesz jak połączyć kosmetyki? Jaki podkład dobrać?

Franczyza

Otwórz własne stoisko i zostań niezależnym przedsiębiorcą. Jakie korzyści daje przystąpienie do sieci franczyzowej?

Zobacz szczegóły Zobacz szczegóły