Dopełnienie makijażu - róż

Róż może dodać twarzy subtelnego blasku lub ją odmłodzić. Jednak niepoprawnie zastosowany, może też stać się najlepszym produktem pomagającym uzyskać wygląd klauna gotowego do wyjścia na bal przebierańców.

Złota zasada nigdy nie uśmiechaj się gdy nakładasz na policzki kolor. Gdy się uśmiechasz wokół oczu powstają malutkie zmarszczki, do których róż nie wniknie. Kiedy więc rozluźnisz twarz, pozostaną na niej linie wyglądające jak zmarszczki.

Sposób nakładania różu

Twarz okrągła – róż nakładamy od połowy ucha w kierunku ust. Wciągnij policzki i maluj w miejscu ich zapadnięcia.

Twarz kwadratowa – róż nakładamy skośnie od skroni po skrzydełka nosa. Najlepszy dla twarzy kwadratowej będzie brązowy, sypki róż.

Twarz w kształcie serca – róż nakładamy tuż pod kośćmi policzkowymi.

Twarz prostokątna – róż nakładamy poziomo na linii kości policzkowych.

Twarz owalna – nie wymaga korygowania. Dla odświeżenia twarzy nakładamy niewielką ilość różu na sam środek policzków.

 

Satynowy róż o wyjątkowo miękkiej strukturze. Twarz nim muśnięta staje się rozświetlona, zyskuje świeży, zdrowy wygląd. Bardzo trwały, wyprodukowany przy zastosowaniu innowacyjnej technologii. Dostępny w kilku modnych wariantach kolorystycznych.

Unikalny róż do policzków przepięknie rozświetla twarz, nadając jej naturalny zdrowy koloryt. Jedwabista konsystencja gwarantuje aksamitne wykończenie makijażu przez cały dzień. Posiada bogatą paletę kolorów, która daje możliwość wybory pomiędzy naturalnym a intensywnym makijażem.

Rada wizażystki:

Pamiętaj, że róż służy do podkreślania i ożywienia naturalnego odcienia skóry, a nie jego zmiany. Nakładając róż pamiętaj aby nigdy nie był zbyt blisko nosa i ust! Bo będziesz wyglądać jakbyś wypiła za dużo alkoholu.

Zapytaj wizażystkę

Masz do nas pytanie? Chciałabyś się dowiedzieć więcej? Nie wiesz jak połączyć kosmetyki? Jaki podkład dobrać?

Franczyza

Otwórz własne stoisko i zostań niezależnym przedsiębiorcą. Jakie korzyści daje przystąpienie do sieci franczyzowej?

Zobacz szczegóły Zobacz szczegóły