Kategorie

 Makijażowe inspiracje  Najczęstsze pytania  Cera  Oczy  Brwi  Usta  Paznokcie

Triumf naturalności na paznokciach w sezonie wiosna/lato 2015!

W sezonie wiosna/lato 2015 mocne, jaskrawe kolory odchodzą do lamusa. Na salony wchodzą naturalne, delikatne kolory nude.

Idealnie dopasowują się one do panującego trendu w makijażu – równie delikatnego i dziewczęcego. Nic więc dziwnego, że Golden Rose przygotowało na ten okres czasu specjalną kolekcję, która idealnie wpisuje się w ten nurt.

Takie kolory lakierów są niezobowiązujące, idealne na każdą okazję. Nie odwracają uwagi od naszej stylizacji, są jedynie idealnym jej uzupełnieniem. Nic więc dziwnego, że triumfują w tym sezonie. Jest to absolutny must have każdej podążającej za trendami kobiety.

Nie należy zapominać także o odpowiednim kształcie paznokci – on również powinien być jak najbardziej naturalny, a paznokcie krótko przypiłowane i zadbane.

Justyna z kanału Make Up and Look wzięła pod lupę kolory serii lakierów Rich Color przygotowane na sezon wiosna/lato. Jak podkreśla, kolory są doskonale napigmentowane, a lakier utrzymuje się na paznokciach ponad tydzień! Aplikację ułatwia szeroki pędzelek, dzięki któremu robienie manicure staje się przyjemnością.

Zapytaj wizażystkę

Masz do nas pytanie? Chciałabyś się dowiedzieć więcej? Nie wiesz jak połączyć kosmetyki? Jaki podkład dobrać?

Franczyza

Otwórz własne stoisko i zostań niezależnym przedsiębiorcą. Jakie korzyści daje przystąpienie do sieci franczyzowej?

Zobacz szczegóły Zobacz szczegóły