Kategorie

 Makijażowe inspiracje  Najczęstsze pytania  Cera  Oczy  Brwi  Usta  Paznokcie

Oczy zwierciadłem duszy, a brwi...?

Mówi się, że oczy są zwierciadłem duszy. Jeśli to prawda, to brwi zdecydowanie są ramą tego zwierciadła. Wiele kobiet nie zdaje sobie sprawy z tego, jak bardzo potrafią zmienić wygląd całej twarzy odpowiednio wyregulowane i podkreślone brwi.

Niestety, czasem nasze brwi nie są idealne – w jednym miejscu rośnie więcej włosków, a w innym mniej. Na szczęście tutaj z pomocą przychodzą nam kosmetyki. Firma Golden Rose opracowała specjalny puder do brwi, który pomoże wypełnić miejsca mniej porośnięte włoskami, optycznie wyregulować brwi oraz nadać im odcień idealnie dopasowany do naszego typu urody. Z tego względu kolory pudrów (a jest ich aż 7!) są podzielone na ciepłe i chłodne – w ten sposób każdy na pewno znajdzie coś dla siebie. Dzięki odpowiedniemu doborowi koloru i kształtu brwi twarz od razu jest bardziej wyrazista, a rysy twarzy podkreślone.

Wyróżniamy 4 główne typy urody: wiosna, lato, jesień, zima. Dla każdego z tych typów urody firma Golden Rose może zaproponować odpowiedni numer pudru do brwi:

Pani Wiosna: nr 101, 103

Pani Lato: 102, 104

Pani Jesień: 102, 101

Pani Zima: 103, 106, 107

A jak idealnie podkreślić swoje brwi za pomocą pudru do brwi? Kompleksowej instrukcji udziela Justyna z kanału Make Up and Look.

Zapytaj wizażystkę

Masz do nas pytanie? Chciałabyś się dowiedzieć więcej? Nie wiesz jak połączyć kosmetyki? Jaki podkład dobrać?

Franczyza

Otwórz własne stoisko i zostań niezależnym przedsiębiorcą. Jakie korzyści daje przystąpienie do sieci franczyzowej?

Zobacz szczegóły Zobacz szczegóły