Kategorie

 Makijażowe inspiracje  Najczęstsze pytania  Cera  Oczy  Brwi  Usta  Paznokcie

Makijażowe wyzwanie w sezonowym stylu - Jesienna śliwka

Kobiety uwielbiają zmiany… a z pewnością lubią eksperymenty w makijażu i zabawę kolorami! W okresie jesienno – zimowym, kiedy za oknem szybko zapada zmrok, a jeszcze szybciej dopada wszystkich jesienna melancholia, należy szczególnie zadbać o poprawę swojego nastoju. Mówi się, że kobieta chcąc poprawić sobie humor idzie na zakupy. Z pewnością wybiera zakupy kosmetyków od Golden Rose, które już swoją kolorystyką wywołują wydzielanie endorfin.

By ułatwić wybór wśród bogatej oferty produktów i kolorów, pojawia się propozycja makijażu od GR na tą porę roku, z wykorzystaniem najmodniejszego odcienia – nietuzinkowej, jesiennej śliwki. Oryginalny look z przydymionym okiem, połyskującą złotą kreską (Extreme Sparkle Eyeliner powrócił!) i dopełnieniem w postaci wyrazistych ust. Podejmij wyzwanie – czas na jesienną metamorfozę!

Kobiety zmienne są… i ta teoria idzie w parze z praktyką. Potwierdzeniem tej zależności jest niewątpliwie Monika z bloga kobieta zmienną jest, która podjęła wyzwanie z facechartem GR i osiągnęła zamierzony efekt! Odważny i mocny, a zarazem niesamowicie kobiecy. Jak wykonała ten intrygujący i niekonwencjonalny make-up? Relacja wraz z opisem produktów, oraz zdjęciami ich aplikacji (krok po kroku), dostępna na stronie przeczytacie i zobaczycie TUTAJ.

Zapytaj wizażystkę

Masz do nas pytanie? Chciałabyś się dowiedzieć więcej? Nie wiesz jak połączyć kosmetyki? Jaki podkład dobrać?

Franczyza

Otwórz własne stoisko i zostań niezależnym przedsiębiorcą. Jakie korzyści daje przystąpienie do sieci franczyzowej?

Zobacz szczegóły Zobacz szczegóły