Kategorie

 Makijażowe inspiracje  Najczęstsze pytania  Cera  Oczy  Brwi  Usta  Paznokcie

Francuski szyk w wersji klasycznej

Czym spośród makijaży wyróżnia się ten najbardziej klasyczny? Prostotą i elegancją, która opiera się głównie na czarnej kresce i zmysłowych, wyrazistych ustach.

Pasuje do każdego typu urody, a przede wszystkim można go wykonać zarówno na dzień jak i na wieczór. W jaki sposób osiągnąć taki look? Sięgnąć po ulubione produkty Golden Rose… i gotowe!

Zaczynamy od aplikacji podkładu mineralnego, aby nadać cerze świeży i naturalny wygląd. Najlepiej sprawdzi się Liquid Powder Mineral Foundation w odpowiednio dobranym kolorze. Następnie delikatnie modelujemy twarz przy pomocy pudru brązującego, tak aby ładnie podkreślić jej kontury. Na policzki nakładamy chłodny róż – doskonale sprawdzi się Powder Blush w odcieniu numer 8. W celu nadania odpowiedniego zarysu brwi i podkreślenia ich naturalnego kształtu sięgnijmy po Eyebrow Powder. Taki zabieg wyeliminuje niedoskonałości i wygładzi niesforne włoski.

Czas na oczy. Całą ruchomą część powieki pokrywamy jasnym, perłowym cieniem Silky Touch Pearl Eyeshadow nr 104. Skupiamy się głównie na wewnętrznych kącikach, gdyż jasny kolor nadaje głębi i podkreśla spojrzenie. W miejscu załamania nakładamy ciemniejszy odcień z serii Silky Touch Pearl i przy pomocy pędzelka blendujemy, tak by kolory ze sobą współgrały i płynnie w siebie przechodziły. Przy górnej linii rysujemy wyrazistą kreskę i wyciągamy ją poza kontur oka. Łatwą aplikację i precyzyjne wykończenie uzyskamy z pomocą czarnego Precision Linera. Cienka i elastyczna końcówka zapewnia narysowanie idealnej kreskę. A przecież to właśnie ona i podkreślone usta grają tu pierwsze skrzypce! W kolejnym kroku tuszujemy rzęsy czarną mascarą Sexy Black by nadać im spektakularne wydłużenie. Nadeszła pora na usta. Idealna dla tego typu makijażu będzie pomadka Vision Lipstick numer 118, która nasyci je pięknym kolorem i zapewni wysoki połysk przez wiele godzin. Do dzieła!

Zapytaj wizażystkę

Masz do nas pytanie? Chciałabyś się dowiedzieć więcej? Nie wiesz jak połączyć kosmetyki? Jaki podkład dobrać?

Franczyza

Otwórz własne stoisko i zostań niezależnym przedsiębiorcą. Jakie korzyści daje przystąpienie do sieci franczyzowej?

Zobacz szczegóły Zobacz szczegóły