Kategorie

 Makijażowe inspiracje  Najczęstsze pytania  Cera  Oczy  Brwi  Usta  Paznokcie

Ekstremalny eyeliner do zadań specjalnych

Gotowe na święta i karnawałowe szaleństwo? Jeśli tak, to z pewnością Wasze kosmetyczki w swoim posiadaniu mają już nowe wydanie ekstremalnie brokatowego eyelinera od Golden Rose – Extreme Sparkle Eyeliner. W tym wyjątkowym czasie nie może go zabraknąć w Waszych makijażach! Do wyboru jest aż 6 mieniących się, intensywnych kolorów. Połyskujące drobinki pięknie rozświetlą spojrzenie, a Ty staniesz się kusząco błyszcząca.

Do czego służy kreska na powiece? Do podkreślania urody oczu i nadawania im upragnionego kształtu. Nic więc dziwnego, że makijaż uzupełniony jej akcentem, staje się bardziej wyrazisty, a spojrzenie nabiera głębi. Obowiązującym trendem sezonu jest kreska…w podwojonej wersji. Nie ma określonego kształtu i zakończenia – panuje tu całkowita dowolność. Jeśli stawiasz na klasykę, idealnie sprawdzi się grubsza i cieńsza wersja jaskółki.

Na swoim kanale Nudziara prezentuje krok po kroku, dwie propozycje grudniowych makijaży – wigilijnego i sylwestrowego z użyciem kreski do zadań specjalnych. Wykorzystane zostały w nim klasyczne kolory Extreme Sparkle Eyeliner – złoto i czerń. Zainspiruj się (link) lub wykreuj własny pomysł z użyciem brokatowej kreski, by móc błyszczeć na niejednym karnawałowym balu.

Zapytaj wizażystkę

Masz do nas pytanie? Chciałabyś się dowiedzieć więcej? Nie wiesz jak połączyć kosmetyki? Jaki podkład dobrać?

Franczyza

Otwórz własne stoisko i zostań niezależnym przedsiębiorcą. Jakie korzyści daje przystąpienie do sieci franczyzowej?

Zobacz szczegóły Zobacz szczegóły